Urządzenie do mycia podłogi Karcher

karcher do mycia podłóg

Urządzenia do mycia podłogi Karcher to najwyższa jakość oraz duża precyzja. Zapewnia ono szybkie czyszczenie oraz sprawdza się doskonale przy myciu zakamarków zarówno w pomieszczeniach, jak i wzdłuż ścian. Urządzenia Karcher ułatwiają zbieranie sierści zwierząt  podłogi oraz zapewnia dokładne mycie. Myjka do podłogi Karcher posiada 3 poziomy czyszczenia, które są dedykowane do różnego rodzaju podłóg oraz zabrudzeń. Należy wiedzieć, iż zarówno strumień wody, jak i prędkość obrotowa są dostosowane do rodzaju zabrudzenia oraz podłogi. Można wybrać poziom 1 dla drewnianych podłóg lub też poziom 2 dla podłóg kamiennych. Istnieje także możliwość włączenia trybu Boost, który sprawdza się w przypadku uporczywych zabrudzeń.

Maszyna do mycia podłóg Karcher

karcher do mycia podłóg

Dzięki mopom Karcher z https://erpixkarcher24.pl/20-mycie-podlog można z powodzeniem sprzątać z dużą łatwością. Mopy Karcher sprawdzają się także w przypadku twardej podłogi – można wybrać sobie jedno z lekkich i poręcznych modeli Karcher, które są zasilane akumulatorowo i sprzątać przy ich pomocy bez żadnych problemów. To, jaki metraż zostanie posprzątany, zależy tylko i wyłącznie od sprzątającego, a także od oczekiwań. Dzięki wyjątkowym właściwościom całej gamy elektrycznych mopów do czyszczenia podłóg można uzyskać o 20% lepsze rezultaty sprzątania.

Karcher do mycia podłóg – bez wysiłku

Czyszczenie podłóg przy użyciu myjki Karcher to prosta sprawa. Dzięki stosowaniu opisywanej myjki można z powodzeniem uniknąć żmudnego wyżymania ścierek, czy też noszenia ciężkiego wiadra. Myjki posiadają specjalny zintegrowany zbiornik na czystą wodę, który można łatwo wyjąć w dowolnym momencie.