Serwisowanie urządzeń karcher – informacje w pigułce

Serwisowanie urządzeń pełni bardzo ważną rolę w ich sprawnym działaniu oraz komforcie użytkowania. W przypadku usterki właściciel urządzenia karcher może liczyć na jego naprawę. W celu zdiagnozowania usterki trzeba dostarczyć kompletny sprzęt pod wskazany adres. Dzięki wykwalifikowanym specjalistom od naprawy, można być pewnym, że usterka zostanie zdiagnozowana i w porę zreperowana. (więcej…)

Read More

Dla kogo stopery do uszu?

stopery do uszu

To, że wykonując wymagające prace na budowie, lub też posługując się narzędziami podczas innych czynności, ludzie zakładają odzież ochronną, jest już normalnością. Podobnie, jeśli chodzi o obuwie bhp. Jest to temat zamknięty. Solidne, wytrzymałe i wygodne buty to podstawa. Niewiele osób decyduje się na inne rozwiązania. Czy równie poważnie podchodzimy do ochrony słuchu? Ten zmysł jest niezwykle ważny dla prawidłowego funkcjonowania. Nikt nie powinien zaniedbywać tej kwestii. (więcej…)

Read More

Co warto wiedzieć kupując dozownik kleju?

dozownik do kleju

W budownictwie używa się bardzo wielu specyfików klejących, takich jak chociażby klej do łożysk lub sylikon. Substancje te jednak są sprzedawane w takiej formie, że bardzo ciężko ich użyć bez odpowiedniego narzędzia. Mowa tu oczywiście o dozowniku kleju, który jest niezbędny na każdym placu budowy, jak i podczas małych remontów. Co warto wiedzieć przed zakupem własnego dozownika? (więcej…)

Read More

Niestandardowe rozmiary działki a domek dla dwojga

domek bez pozwolenia

Niestandardowe wymiary działki bardzo mocno mogą zawężać ofertę projektów katalogowych domów. Niestandardowymi najczęściej nazywane są działki wąskie, których jeden z parametrów jest mniejszy niż 16 metrów. Pamiętajmy jednak, że nie jest to jednoznaczne z niemożliwością wybudowania ładnego i estetycznego domu, który będzie wyposażone we wszystkie potrzebne części. Architekci bezustannie wprowadzają coraz to nowsze i lepsze rozwiązania, które optymalizują wykorzystanie wąskiej powierzchni działki. (więcej…)

Read More