Akcesoria do myjki do okien Karcher i sposób ich użycia

Wraz z myjką do okien firma Karcher udostępnia szereg akcesoriów pomocniczych, które ułatwiają mycie okien. Warto zapoznać się z tym, co mamy do dyspozycji wraz z myjką do okien Karcher oraz ze sposobem korzystania z tych akcesoriów.

Pad z mikrofibry jako dodatek do myjki do okien Karcher

Wraz z myjką do okien w zestawie zwykle otrzymujemy pad z mikrofibry. W klasycznych modelach pad z mikrofibry otrzymujemy w postaci pada połączonego z butelką spryskiwacza. W nowszych zestawach pad jest także urządzeniem elektronicznym, który podczas czyszczenia wibruje, dokładniej przy tym usuwając brud. Wibrujący pad zwilża szybę i zmiękcza brud przed użyciem myjki do okien Karcher. W ten sposób rozwiązanie firmy Karcher sprawia, że nie jest konieczne szorowanie czyszczonej powierzchni. Zapraszam do sklepu firmowego po zapoznanie się z asortymentem: https://erpixkarcher24.pl/104-myjki-do-okien.

Pozostałe dodatki do myjki do okien Karcher

Oprócz pada z mikrofibry na wyposażeniu myjki do okien Karcher mamy ładowarkę (czas pracy myjki na jednym ładowaniu wynosi zwykle około 100 minut), ssawkę, ściereczkę czyszczącą oraz specjalny koncentrat do czyszczenia okien. Tak wyposażoną myjką do okien Karcher z łatwością umyjemy okna, lustra, kabiny prysznicowe czy nawet blaty stołów wykonane ze szkła, nie pozostawiając przy tym żadnych smug ani zacieków.